Fairy Platinum Tabletki do zmywarek 200 sztuk (55gr/sztuka)-109,99 zł

Fairy Platinum Tabletki do zmywarek 200 sztuk (55gr/sztuka)-109,99 zł

109,99 zł

Link do oferty allegro

Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum Yellow 200 sztuk

Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum All in One Lemon

Dzięki kapsułkom do zmywarki Fairy Platinum All in One możesz śmiało gotować, co tylko chcesz, mając pewność, że Fairy Platinum pomoże Ci usunąć z naczyń nawet najbardziej uporczywe resztki jedzenia.

Kapsułki Fairy Platinum All in One usuwają uporczywe zabrudzenia, takie jak przypalone jedzenie i osad z herbaty, a wyjątkowa płynna formuła Fairy z łatwością radzi sobie z tłuszczem i olejem, pozostawiając Twoje naczynia idealnie czyste. Ponadto kapsułki Fairy Platinum All in One pomagają usuwać tłuszcz nawet z trudno dostępnych części zmywarki1, dzięki czemu zarówno Twoje naczynia, jak i zmywarka będą lśniły czystością.

Usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń

Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia już za pierwszym razem. Specjalnie wyselekcjonowane enzymy w proszku zawartym w dolnej komorze detergentu pomagają usunąć uporczywe zabrudzenia, takie jak przypalone jedzenie i osad z herbaty, a wyjątkowa płynna formuła w górnej części kapsułki doskonale usuwa tłuszcz. Dzięki temu Twoje naczynia są lśniące i czyste, a po skończonym cyklu mycia w zmywarce pozostaje przyjemny zapach.

Usuwanie tłuszczu z filtra zmywarki

Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum All in One są tak skuteczne, że usuwają nawet tłuszcz z filtra, jednocześnie sprawiając, że zmywarka jest czysta i świeżo pachnie. Tylko czysta zmywarka daje Ci gwarancję czystych naczyń.

Idealny połysk

Dzięki niezwykle skutecznej mocy usuwania uporczywych zabrudzeń kapsułki Fairy Platinum Plus pomagają sprawić, że Twoje naczynia będą tak lśniące i czyste jak nowe. Te kapsułki posiadają również zintegrowany środek wspomagający płukanie, działanie soli oraz ochronę szkła i srebra.

Składniki:

5-15% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Związki Wybielające Na Bazie Tlenu, <5% Fosfoniany, Polikarboksylany, Enzymy, Kompozycje Zapachowe, Citronellol, Limonene, Linalool

Ostrzeżenie:

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasiegnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjać soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU POŁKNIECIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. Zawiera Proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawiera Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Dodaj komentarz

Close Menu