Biedronka z paczkomatami

Biedronka z paczkomatami

Idąc na zakupy będziesz mógł odebrać przesyłkę Poczty Polskiej

SwipBox duński dostawca urządzeń do odbioru przesyłek udostępni Poczcie Polskiej 200 swoich urządzeń, które są zlokalizowane m.in w sklepach Biedronki i placówkach pocztowych.
W komunikacie prezesa zarządu Poczty Polskiej Przemysława Sypniewskiego możemy przeczytać: 


“Poczta Polska jest aktywnym uczestnikiem rynku eCommerce, który jest kluczowy dla polskiej gospodarki. Powiększanie naszej sieci jest warunkiem dalszego rozwoju biznesu kurierskiego. Dlatego podjęliśmy decyzję o dołączeniu pocztowych automatów do odbiorów przesyłek do naszej oferty. Konsekwentnie chcemy proponować naszym klientom kolejne miejsca odbioru zakupów internetowych”.

W tej chwili rynek usług paczkomatowych jest zdominowany przez Inpost, więc było tylko kwestią czasu kiedy inni operatorzy zaczną dostrzegać potencjał w tym sektorze.
Dla klientów i sieci Biedronka powinno to przynieść obopólną korzyść, wstępując po przesyłkę można przy okazji zrobić zakupy.
Warto jeszcze nadmienić, że ze SwipBoxem nawiązał współpracę Carrefour na realizację największego w Polsce automatu składającego się ze 100 skytek na przesyłki kurierskie w hipermarkecie Carrefour w CH Targówek w Warszawie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Dodaj komentarz

Close Menu